کسی که وصل نیست ، افتاده است

ساخت وبلاگ
چکیده :     کسی که به اصلش وصل نیست افتاده؛نه اینکه تمام شده و به زمین رسیده ؛نه ! افتاده یعنی همینطورکه مث... با عنوان : کسی که وصل نیست ، افتاده است بخوانید :
 

عکس و تصویر #خدا

 

کسی که به اصلش وصل نیست افتاده؛نه اینکه تمام شده و به زمین رسیده ؛نه ! افتاده یعنی همینطورکه مثلا ایستاده و راه میرود و زندگی میکند ، افتاده.میدانید وصال یعنی جریان؛ امتداد لحظه های وصل بودن.بریدن از اصل فراق است نه آزادی.آزادی واقعی با آزادی که درتصور ماست فرق دارد . حتی رودی که به دریا وصل نیست سر انجامش باتلاق است. اسمش هم زنده رود باشد، باز مرده است! وصل نیستم ، بخاطر همین است که میفتم اما باز خدا خودش بلندم میکند . اصل ما خداست ما از خداییم به سمت خداهم میرویم ، اما حواس مان نیست که تلاش ما در جهت بریدن طناب ماست که خدا گفته : ان الانسان لیطغی!

*  سوره علق آیه 6 

+ قسمت هایی از آنچه که استاد سرکلاس حوزه برایمان توضیح میداد . اما من هیچ وقت شاگرد خوبی نبودم . اما شنبه دوباره کلاس ها و خوابگاه شروع میشود .

++ قبلا در این پستم گفته بودم که دوست دارم پنجره ی خانه ام مثل پنجره ی همین پستم باشد . اما حالا میگویم که کاش پنجره ی دلم به این زیبایی باشد اما نیست : (

+++ برگشتن به آرشیو وبلاگ گاهی اوقات لازم است  . آرشیوتان را هرچند وقت یکبار نگاهی بیندازید  : )

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 20:58